![ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ](/sites/default/files/styles/news_original_image/public/deltia-typou/71e176d4df6c434ca1b7d0e0510ffe45_0.jpg?itok=0RHqf5gP)
Ημερομηνία Δελτίου Τύπου
Η Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Στρατού εκφράζει τα συλλυπητήριά της για την απώλεια του Αντγου ε.α και πρώην Βουλευτού Μεσσηνίας Αριστόδημου Μπουλούκου. Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστή σήμερα Παρασκευή 19 Ιανουάριου στον Ι.Ν. Υπαπαντής στην Καλαμάτα και ώρα 15:00.
Ο Αντγος ε.α Αριστόδημος Μπουλούκος υπήρξε σημαντική προσωπικότητα και άφησε το αποτύπωμά του στη σύγχρονη ιστορία της πατρίδας μας.
Αιωνία του η μνήμη.
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Ε.Α.Α.Σ.