![Προσκυνηματική Εκδήλωση - Μάχη της Φλώρινας](/sites/default/files/styles/news_original_image/public/anakoinwseis/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82%20%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF_14.png?itok=BkQSoZAY)
Ημερομηνία Ανακοίνωσης
Προσκυνηματική Εκδήλωση - Μάχη της Φλώρινας
Η Ε.Α.Α.Σ. προγραμματίζει την Κυριακή 12η Φεβ. 2023, Προσκυνηματική εκδήλωση υπέρ αναπαύσεως των ψυχών, των Πεσόντων κατά την μάχη της Φλώρινας την 12 Φεβρουαρίου 1949.
Η αναχώρηση θα γίνει την 11η Φεβρουαρίου ημέρα Σάββατο στις 08:00΄ από τη ΛΑΕΔ και η Ε.Α.Α.Σ. θα διαθέσει πούλμαν για όσους από τα ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επιθυμούν να συμμετάσχουν .
Για δηλώσεις συμμετοχής, τα μέλη μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων της Ε.Α.Α.Σ., Αντγο ε.α. Μιχαήλ Γουμαλάτσο στα τηλέφωνα: 210-3633797 (εσωτερικό 8 ) ή στο 6944551126.
Λεπτομέρειες θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα της Ένωσης και στην εφημερίδα του Ιανουαρίου 2023.
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Ε.Α.Α.Σ.